Встигніть познайомитися з роботами-гостями ТГУ |


Сьогодні, 18 квітня, в Тольяттинском державному університеті (ТГУ) (вул. Білоруська, 14) можна поспілкуватися, потанцювати, помацати і навіть пообніматься з 12 новітніми роботами на безкоштовній дводенної виставці «Робостанція МТС».

Організатори «Робостанціі МТС» в ТГУ - Центр маркетингу вузу і проект компанії «Мобільні ТелеСистеми» (МТС) «Покоління М», який об'єднує в собі ідею розвитку творчих здібностей дітей за різними напрямками мистецтва і збір коштів на лікування важкохворих дітей. Проект реалізується за підтримки Міністерства культури РФ.

«Робостанція МТС» - це результат колаборації компанії МТС з інтерактивною виставкою «Робостанція» в павільйоні № 2 на ВДНГ, де виставляються більше 20 роботів з різних країн, є VR-атракціони і проходять майстер-класи. У ТГУ в рамках всеросійського благодійного проекту компанії МТС «Покоління М» 18 і 19 квітня деяких роботів, що виставляються в Москві, можна побачити і помацати абсолютно безкоштовно!

Це робот-художник, за 40 хвилин малює по вашій фотографії портрет.

Товариські роботи Промобот, Кікі і Борис. Вони дадуть відповідь на будь-які питання, розвеселять бесідою і проводять (якщо працюють консультантами на виставці). До речі, в 2017 році Кікі вже була в ТГУ в якості співведучою святкування Дня науки !

Рухливі роботи: Альфа - робот-гуманоїд, що вміє рухати руками і ногами, танцювати, робити колесо, віджиматися, перевертатися і підніматися при падінні і три Робобілдера, танцюючі і грають в футбол.

Два найбільш реалістичних робота: робот-актор з Великобританії Теспіан, вміє співати, показувати емоції і розпізнавати співрозмовника, а також найтехнологічніший з усіх класиків Робот Пушкін. Розробники постаралися домогтися максимального зовнішньої схожості робота з поетом і запрограмували його на читання різних віршів.

Наймиліший робот виставки в ТГУ - великий плюшевий ведмідь Обнімішка, найпростіші у виконанні, виготовлені на 3D-принтері роботи - Деревяка (провісник майбутнього) і Кусака (особливий улюбленець маленьких дітей).

Відвідувачі, які вивчили виставку роботів, можуть відвідати майстер-класи з 3D-моделювання і складання простих роботів зі спеціального робототехнического конструктора, а також майстер-клас «Робоголови». Сьогодні школярі, студенти та гості ТГУ вже озброїлися картонними коробками, кольоровим скотчем і ножицями і ненадовго перетворилися в роботів з коробками замість голови.

Додамо, що на урочистому відкритті дводенної виставки в ТГУ представники МТС також закликали дітей і підлітків у віці до 18 років взяти участь у загальноукраїнському конкурсі «Робостанція». на віртуальної творчої майданчику проекту хлопцям пропонується за допомогою власного технічної творчості допомагати хворим дітям. За викладені на сайті роботи і отримані «лайки» і «репости» вони отримують бали. Бали в кінці року МТС переведе в рублі і направить виручені кошти на лікування важкохворих дітей.

Сергій Петерайтіс, проректор з науково-інноваційної діяльності ТГУ:

- Така велика кількість цікавих експонатів, які представлені в опорному Тольяттинском держуніверситеті, звичайно ж, вражає! Нам дуже приємно взаємодіяти і співпрацювати з компанією МТС. Це класичний приклад соціальної відповідальності і бізнесу. В тому числі, перед підростаючим поколінням. Відбір талановитої молоді - це зараз всесвітній тренд - і кожен шукає свої форми, як бути в цьому тренді. У минулому році на форумі «Армія - 2017» я був на лекції «Ринки майбутнього. Майбутнє - ринки », і там прозвучала цікава думка: треба готуватися до того, що найближчим часом всі роботи витіснять людей, тому вже зараз в країні думають про те, як брати прибутковий податок не з людини, а з робота. Сьогодні на «Робостанціі МТС» я починаю розуміти, що цей час потихеньку настає. Упевнений, що багато хлопців, які прийшли на виставку в ТГУ, будуть просувати роботизацію в країні!

Сьогодні виставка відкрита до 19:00, завтра побачити роботів можна з 10 до 18:00. 19 квітня крім «Робостанціі» для всіх бажаючих будуть працювати інтерактивні майданчики інститутів в рамках Дня відкритих дверей ТГУ - Welcome Day.


Переглядів: 817