Спортивну школу ЦСКА в Туві очолив тренер республіканської ДЮСШ В'ячеслав Монгуш

Глава Туви Шлюбні Кара-оол зустрівся з призерами Чемпіонату Росії по дзюдо серед чоловіків і жінок, що проходив в Красноярську з 9 по 13 вересня Глава Туви Шлюбні Кара-оол зустрівся з призерами Чемпіонату Росії по дзюдо серед чоловіків і жінок, що проходив в Красноярську з 9 по 13 вересня. Молоді спортсмени прийшли на зустріч на чолі зі своїм тренером В'ячеславом Карбиевічем Монгуш. Вони розповіли, що в Красноярську боролися найсильніші дзюдоїсти країни, які змагалися в особистих і командних зустрічах. У свою чергу глава регіону зізнався, що дивився пряму трансляцію поєдинків по телебаченню і тому був свідком кожної сутички за участю тувинських дзюдоїстів. На думку Шлюбні Кара-оола, хлопці показали гарні, видовищні, цікаві прийоми і відрізнялися спортивної напористістю.

У змаганнях брали участь Альберт Монгуш, Саян Ондар, Айдис шаравий - від Республіки Тива. Дзюдоїсти Саян Хортик і Михайло Алдин-оол представляли Москву.

У ваговій категорії до 60 кг У ваговій категорії до 60 кг. третє місце зайняв Альберт Монгуш, Саян Хортик в фіналі вийшов на друге місце. У ваговій категорії до 66 кг. боровся Айдис шаравий і виграв дві сутички.

У ваговій категорії до 73 кг. Саян Ондар посів третє місце.

У командних змаганнях збірна м Москви зайняла третє місце в складі, якої боролися Саян Хортик і Михайло Алдин-оол.

Збірна команда Сибірського федерального округу, в складі якої боролися Альберт Монгуш, Саян Ондар і Айдис шаравий посіла перше загальнокомандне місце.

Тренер В'ячеслав Монгуш захоплено розповів, як проходили змагання. У чому були сильні його вихованці, а де ще належить попрацювати, як було багато уболівальників за тувинських хлопців, в числі яких був губернатор Красноярського краю Віктор Толоконский. В Тренер В'ячеслав Монгуш захоплено розповів, як проходили змагання Загалом, за його словами, спортсмени з Туви мають хорошу підготовку і це за межами республіки загальновизнаний факт.

«Зараз є здорова амбіція - готуватися до Олімпіади 2020 року. Перспективи хороші, так як кандидат в збірну Росії у ваговій категорії до 73 кг. до сих пір не визначений. Поки придивляються до наших хлопців. Є ще час підготуватися. Ми будемо працювати над цим », - сказав В'ячеслав Монгуш.

Глава Туви Шлюбні Кара-оол безумовно підтримав такий приціл на майбутнє. З упевненістю можна говорити, що в країні з'явилася тувинская школа дзюдо, яка заслужила свій авторитет. Традиційно глава республіки, який в минулому був причетний до професійного спорту і навіть працював тренером, по-дружньому дав свої поради і рекомендації молодим спортсменам, розкрив і мінуси і плюси в поведінці хлопців, застеріг від помилок на шляху саморозвитку.

Минулий Чемпіонат в Красноярську став відбірковим туром на Чемпіонат світу, який пройде в Казані в 2016 році Минулий Чемпіонат в Красноярську став відбірковим туром на Чемпіонат світу, який пройде в Казані в 2016 році.

Крім того, стало відомо, що заслужений працівник Республіки Тива, старший тренер республіканської ДЮСШ В'ячеслав Карбиевіч Монгуш прийняв пропозицію глави республіки Шлюбні Кара-оола очолити відкрилася спортивну школу ЦСКА в Туві .

В'ячеслав Монгуш все своє життя присвятив тренерській роботі і вихованню кількох поколінь хлопців, які стали спортивної елітою Росії.

Нагадаємо, днями в Туві відкрилася спортивна дитячо-юнацька школа ЦСКА Міністерства оборони РФ, яка дасть можливість підготовки спортивного резерву для збірних команд Росії та Збройних Сил країни з використанням профільних спортивних об'єктів регіону.

Ініціаторами відкриття школи ЦСКА-Тива стали міністр оборони РФ Сергій Шойгу, Глава Туви Шлюбні Кара-оол і начальник ЦСКА Михайло Баришев Ініціаторами відкриття школи ЦСКА-Тива стали міністр оборони РФ Сергій Шойгу, Глава Туви Шлюбні Кара-оол і начальник ЦСКА Михайло Баришев.

В СДЮШОР «ЦСКА-Тива» будуть займатися більше 200 дітей з чотирьох видів спорту - стрільбі з лука, вільної боротьби, боксу і дзюдо. Боротьба і стрільба з лука у тувинців мають вкорінений характер і по праву мають статус національних тувинських видів спорту.

У структуру ЦСКА входить 34 спортивні школи - 28 СДЮШОР та 6 ДЮСШ, де під керівництвом 424 тренерів-викладачів проходять підготовку понад 14 000 учнів. Клуб культивує 57 видів спорту (41 олімпійський, 9 неолімпійських і 7 військово-прикладних), здійснюючи спортивну підготовку практично на всій території Росії - від Калінінграда до Владивостока, від Североморська до Севастополя.

ЦСКА з кожним роком збільшує кількість місць в своїх спортивних школах і відкриває нові секції і відділення, щоб залучити ще більше дітей до спорту та здорового способу життя. Завдання армійського Клубу - виховати гідну зміну сьогоднішнім чемпіонам.

Тільки за минулий рік вихованцями спортивних шкіл ЦСКА на Олімпійських іграх, Кубках, чемпіонатах, першостях світу та Європи і інших офіційних міжнародних змагань було завойовано 255 медалей, з них 91 золота. На чемпіонатах, першостях Росії і всеросійських змаганнях - 791 нагорода, з них 320 найвищого гатунку.