коледж

  1. Про директора коледжу
  2. Цільові аудиторії:
  3. Детальніше про програми навчання

Приватне установа професійної освіти «   СОЦІАЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ   »Було створено в березні 2016 роки як самостійна юридична особа

Приватне установа професійної освіти « СОЦІАЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ »Було створено в березні 2016 роки як самостійна юридична особа. До цього моменту коледж функціонував у складі Приватної освітньої організації вищої освіти - асоціації «ТУЛЬСКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (ТІЕІ)», будучи його структурним підрозділом з 2000 року.

За майже 20-річну історію коледж випустив понад 3000 студентів, які отримали дипломи державного зразка про повну загальну середню професійну освіту. 90 відсотків з них продовжили освітню траєкторію в Тульської УНІВЕРСИТЕТІ (ТІЕІ) за прискореними програмами навчання.
Спеціальності СОЦІАЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО КОЛЕДЖУ:

Назва спеціальності

Кваліфікація

Терміни навчання:
На базі 9 класів
Очна форма навчання Від 2 л. 10 міс.
Заочна форма навчання
Від 3 л. 10 міс.
На базі 11 класів
Очна форма навчання Від 1 м 10 міс.
Заочна форма навчання
Від 2 л. 10 міс.

Фінанси Фінансист Економіка і бухгалтерський облік (по галузях) Бухгалтер
Спеціаліст з оподаткування Операційна діяльність в логістиці Операційний логіст Прикладна інформатика Технік - програміст Право і організація соціального забезпечення Юрист

Всі навчальні плани, за якими здійснюється освітній процес в СОЦІАЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНОМУ КОЛЕДЖІ, створені на основі дотримання принципу наступності, завдяки чому навчання на програмах бакалаврату є більш глибоке освоєння змісту дисциплін. Студенти коледжу мають хороші профільні знання, які є базою для подальшого розвитку професійних компетенцій під час навчання у вузі. Сучасне матеріально-технічне забезпечення відкриває широкий простір для повноцінної реалізації студентами поставлених цілей.

Профільні предмети у студентів коледжу ведуть викладачі Тульської УНІВЕРСИТЕТУ (ТІЕІ) - кандидати наук і професора. Це дозволяє випускникам коледжу легше адаптуватися до умов навчання у вузі.

Ті, що навчаються СОЦІАЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО КОЛЕДЖУ залучені в активну студентське життя тульських УНІВЕРСИТЕТУ (ТІЕІ) завдяки тому, що коледж базується в будівлі університету, і все вузівські заходи не проходять повз них.

Про директора коледжу

КАРПОВА ЄЛИЗАВЕТА ОЛЕКСАНДРІВНА
КАРПОВА ЄЛИЗАВЕТА ОЛЕКСАНДРІВНА

Кандидат психологічних наук

Має три вищі освіти (філологічне, менеджмент організації, психолого-педагогічне). Закінчила навчання в аспірантурі за фахом «Соціальна психологія».
Має додаткову освіту, пройшла курси професійної перепідготовки за програмою «Державне і муніципальне управління», тренінги продажів, тайм-менеджмент, тренінги для менеджерів середньої ланки ( «Ефективна команда: кроки до створення»). Прослухала курси підвищення кваліфікації за програмами: «Оптимізація діяльності факультету сучасного ВНЗ», «Комплексна інформаційна система управління навчальним закладом», «Основи підприємницької діяльності».
Здійснює викладацьку діяльність з психології та педагогіки, економіки та менеджменту. Наукові інтереси: механізми і технології адаптації випускників вузів на ринку праці.

Також є Проректором з маркетингових комунікацій та соціальної політики, директором Центру кар'єрного розвитку Тульської УНІВЕРСИТЕТУ (ТІЕІ).

Ініціатор спеціального проекту, який функціонує на базі вузу і коледжу, - «Школа професій», який відвідали понад 1000 школярів Тульської області.

Цільові аудиторії:

Цільові аудиторії:

  • Випускники 9-х класів. Можуть надходити на очну форму навчання або заочну з можливістю паралельного освоєння освітньої програми 10-11 класів (при цьому вивчають тільки профільні дисципліни без необхідності оволодіння змістом предметів загальноосвітнього циклу). Навчаючись на заочній формі, студенти мають право перейти на денну форму навчання після 11 класу, скоротивши термін навчання на 1 рік, потім вступити на прискорене навчання в ТУЛЬСКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (ТІЕІ) без вступних іспитів та ЗНО.
  • Випускники 11-х класів. Надходять на загальних підставах за конкурсом атестатів на кращу форму навчання (очну або заочну). Результати ЄДІ представляти не потрібно. Якщо абітурієнт здав тільки 2 іспити позитивно (наприклад, не впорався зі здачею профільної математики), він так само може подати документи на очну форму навчання. Освоївши освітні програми коледжу протягом 2-х або 3-х років (в залежності від спеціальності), студент має право пройти прискорене навчання в Тульської УНІВЕРСИТЕТІ (ТІЕІ) без необхідності додаткової здачі ЄДІ для зарахування.
  • Абітурієнти, які мають тільки атестат про середню загальну або основну загальну освіту, отримали його раніше і не мають результатів ЄДІ. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки РФ від 14 жовтня 2015 р N 1147 «Про затвердження Порядку прийому на навчання за освітніми програмами вищої освіти - програмами бакалаврату, програмами специалітети, програмами магістратури» вступ до вузу можливо тільки за умови успішного складання 3-х ЄДІ за спеціальною заявкою в місцевому Управлінні освіти. Рішення просте: вступити в СОЦІАЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ на заочну форму навчання і отримати відкриту дорогу для зарахування до лав студентів Тульської УНІВЕРСИТЕТУ (ТІЕІ)!

Детальніше про програми навчання

Основні освітні програми СПО визначають зміст освіти з конкретної спеціальності, відповідно до якого здійснюється професійна підготовка кваліфікованих робітників, службовців, фахівців середньої ланки; рекомендований обсяг; плановані результати освоєння освітньої програми; зразкові умови і технології реалізації освітнього процесу; оцінку якості підготовки випускника.

Програма підготовки фахівців середньої ланки (ППССЗ) являє собою систему документів, самостійно розроблену і затверджену Чупо «СОЦІАЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ» з урахуванням вимог ринку праці регіону на основі Федерального державного освітнього стандарту та рекомендованих примірних основних освітніх програм (ООП) за відповідною спеціальністю середньої професійної освіти для реалізації на базі середньої та основної загальної освіти.

У структуру ППССЗ входять:

- навчальний план;

- робочі програми навчальних курсів, дисциплін (модулів) та інші матеріали, що забезпечують якість підготовки учнів;

- програми навчальної та виробничої практики;

- календарний навчальний графік;

- методичні матеріали, що забезпечують реалізацію освітніх технологій.

ООП конкретизує зміст підготовки учнів до здійснення діяльності в певній професійній області та вирішення типових і нетипових професійних завдань, що є показником сформованості компетенцій випускників.

Розроблені і реалізовані ООП забезпечують компетентнісний, діяльнісний і практікооріентірованнний характер навчальної діяльності; розвиток пізнавальної і трудової мотивації; повноцінну і цікаву самостійну роботу; вдосконалення проектних умінь. При розробці програм велика увага приділяється аналізу ринку праці регіону, а також запитам і очікуванням потенційних роботодавців.

Нормативні документи, які складають основу розробки основних освітніх програм середньої професійної освіти (ООП СПО) за спеціальностями Чупо «СОЦІАЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ»:

  • Федеральний закон від 29.12.2012 № 273-ФЗ «Про освіту в Російській Федерації»;
  • Федеральні державні освітні стандарти середньої професійної освіти за спеціальностями;
  • Типове положення про освітній установі середньої професійної освіти, затверджене Постановою Уряду РФ від 18 липня 2008 року № 543;
  • Лист Міністерства освіти та науки Росії від 20 жовтня 2010 року № 12-696 «Щодо роз'яснень щодо формування навчального плану ООП НВО / СПО»;
  • Роз'яснення щодо формування навчального плану основної професійної освітньої програми середньої професійної освіти з додатком макета навчального плану з рекомендаціями щодо його заповнення;
  • Рекомендації по організації отримання середньої загальної освіти в межах освоєння освітніх програм середньої професійної освіти на базі основної загальної освіти з урахуванням вимог Федеральних державних освітніх стандартів і одержуваної професії або спеціальності середньої професійної освіти;
  • Роз'яснення щодо формування зразкових програм професійних модулів початкової професійної та середньої професійної освіти на основі Федеральних державних освітніх стандартів початкової професійної та середньої професійної освіти, затверджені Департаментом державної політики в освіті Міністерства освіти і науки Російської Федерації 27 серпня 2009 р .;
  • Роз'яснення щодо формування зразкових програм навчальних дисциплін початкової професійної та середньої професійної освіти на основі Федеральних державних освітніх стандартів початкової професійної та середньої професійної освіти, затверджені Департаментом державної політики в освіті Міністерства освіти і науки Російської Федерації 27 серпня 2009 р .;
  • Професійні стандарти, відповідні професійної діяльності випускників освітньої програми середньої професійної освіти з конкретної спеціальності;
  • Статут Чупо «СОЦІАЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ»;
  • Положення щодо формування основної освітньої програми;
  • Положення щодо розробки робочих програм навчальних дисциплін;
  • Положення щодо розробки робочих програм професійних модулів;
  • Положення про навчальну та виробничу практику студентів;
  • Положення про поточний контроль знань і проміжної атестації студентів;
  • Положення по організації державної (підсумкової) атестації випускників та захисту випускної кваліфікаційної роботи;
  • Інші локальні нормативні правові акти.

Освоєння ООП дозволяють студентам, які успішно пройшли підсумкову атестацію, отримати необхідну кваліфікацію відповідно до спеціалізації: фінансист, бухгалтер, фахівець з оподаткування, операційний логіст, технік-програміст, юрист.