В Одеській області боролися за путівки на Чемпіонат світу з самбо

У Білгороді-Дністровському завершився великий «марафон самбо», який тривав чотири дні - з 7-го по 10 вересня, повідомили в Федерації самбо України.

Місто прийняло два великих змагання - Кубок України серед молоді та Всеукраїнський турнір пам'яті родоначальника українського самбо Романа Школьникова, які були етапами відбору в національні збірні - юнацьку (U-18), юніорську (U-20) і національну. Їм доведеться захищати честь країни в жовтні на молодіжному, а в листопаді на дорослому чемпіонатах світу.

У популярному єдиноборстві брали участь команди всіх вікових груп з 17 регіонів. У кожній віковій категорії турніри проходили зі спортивного та бойового самбо серед чоловіків і жінок. Після чотириденної наполегливої ​​боротьби за призове місце в турнірі «Кубок« Юна Україна »у віці до 18 років перемогла команда Одеської області, 2 місце посіла команда Харківської області, бронза дісталася команді з Києва. Серед юніорів лідирувала команда Харківської області, 2 місце завоювала команда з Києва, 3 - команда Одеської обл.

У турнірі пам'яті Заслуженого тренера України Романа Школьникова перше місце виборола команда з Києва, срібло - Харківської області, бронза - Одеської області.

Таким чином, з 17 команд за призові місця основна боротьба велася між Одеською, Харківській та Київській командами.

Відзначимо, генеральним спонсором спортивних змагань виступив Концерн "ЕГАЗ". А організатором - відокремлений підрозділ Національної федерації самбо України «Одеська обласна федерація самбо НФСУ».

Ефектний спортивне свято завершився нагородженням переможців у командних заліках. Тепер їм належить захищати честь країни на чемпіонатах світу: в жовтні на молодіжному, а в листопаді на дорослому.

Тепер їм належить захищати честь країни на чемпіонатах світу: в жовтні на молодіжному, а в листопаді на дорослому