У Києві відзначили Міжнародний день шахів

цею материал Доступний по-русски

У центрі столиці відбулися сеанс одночасної гри з міжнародними гросмейстерами, а також бліц-турнір з шахів.

У Києві відзначили Міжнародний день шахів / Спортивний комітет України

20 липня в Києві урочисто відзначили Міжнародний день шахів та День шахів в Україні. Спортивний комітет України та Федерація шахів України організували свято для всіх шанувальників інтелектуального виду спорту.

У знаменитій шаховій альтанки в парку Тараса Шевченка відбулися сеанс одночасної гри з міжнародними гросмейстерами Юлією Осьмак і Володимиром Бакланом, а також турнір з шахів (бліц) серед любителів «Кубок імені е2-е4». Участь в змаганнях взяли близько 100 любителів шахів, повідомляє офіційний сайт СКУ .

«Це традиційний турнір, який ми разом з Федерацією шахів України проводимо з 2012 року. Саме тоді вперше відзначався День шахів в Україні. Приємно, що цей турнір став відомим і очікуваним для всіх шанувальників і фанатів шахів, а кількість учасників щорічно збільшується. Для нас День шахів - це не просто свято, а й можливість популяризувати і просувати цей вид спорту », - зазначив президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк.

Для нас День шахів - це не просто свято, а й можливість популяризувати і просувати цей вид спорту », - зазначив президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк

Спортивний комітет України

У сеансі одночасної гри свої сили в протистоянні з гросмейстерами спробували 30 осіб. Єдину перемогу над майстром здобув Данило Білецький. У бліц-турнірі перемогу здобув Олег Будніков. Друге місце зайняв Євген Рошка, а третє - Михайло Мельничук.