Адреса: 658080, Алтайський край, г.Новоалтайска, вул. Деповська, 19а.

Черданцев Денис Сергійович

Каб.101

Муніципальна цільова програма «Розвиток фізичної культури і спорту в Первомайському районі» на 2017 - 2020 роки

Підсумки 2016 року

2016 рік для спортсменів Первомайського району був багатий на змагання різного рівня.

У зимових видах спорту хороших результатів домоглися лижники (тренери Черданцев Д.С., Мальцев О.С., Усов К.В.). Протягом року команда лижників взяла участь більш ніж в десяти великих змаганнях, ні з одних не повернулися з призовими місцями. На XXXI зимовій Олімпіаді сільських спортсменів Алтаю наші лижники посіли друге загальнокомандне місце, поступившись тільки шіпуновцам. За підсумками XVI Фестивалю дитячо-юнацького лижного спорту учнів Алтаю, збірна ДЮСШ Первомайського району посіла третє місце.

У фіналі чемпіонату Алтайського краю з хокею з шайбою в боротьбі за третє місце зустрілися дві команди з Первомайського району: «Бобровський лісокомбінат» і «Молот». Слід зазначити, що всього в чемпіонаті взяли участь 62 хокейні команди з міст і районів краю. В результаті фінальної гри «Бобровський лісокомбінат» - бронзовий призер чемпіонату, команда «Молот» на четвертому місці. На XXXI зимовій Олімпіаді сільських спортсменів Алтаю, яка проходила в с.Смоленское, хокейна команда «Молот» стала бронзовим призером.

Традиційно хороших результатів домоглися і зимові поліатлоністи. Серед призерів XXXI зимової Олімпіади сільських спортсменів Алтаю Юрій Ільїн, Костянтин Усов, Сергій Коротенко.

У загальнокомандному заліку XXXI зимової Олімпіади сільських спортсменів Алтаю Первомайський район зайняв 7 місце.
Серед літніх видів спорту головна сенсація-виступ наших дівчат в змаганнях з баскетболу. Вихованки тренера Ю.Г. Ільїна, вперше завоювавши путівку на фінал літньої Олімпіади сільських спортсменів Алтаю, билися за золото Олімпіади. І нехай вони стали срібними призерами, для районного спорту це величезний крок вперед.

Збірна команда району з городкового спорту протягом року привозила призові місця з різних змагань. На зимовому командному чемпіонаті краю 2016 р наші команди зайняли відразу два призових місця - перше і третє. Всього в чемпіонаті взяли участь 11 команд з районів та міст Алтаю. На літній олімпіаді команда стала бронзовим призером.

У районі формується сильна команда з гирьового спорту - тренер Володимир Пожидаєв. Юні богатирі і богатирки другий рік поспіль посідають третє призове командне місце на першості Алтайського краю з гирьового в загальнокомандному заліку.

Непогано представлений район і в легкій атлетиці.

У загальнокомандному заліку XXXI літньої Олімпіади сільських спортсменів Алтаю Первомайський район вперше увійшов в десятку найсильніших, зайнявши 7 місце.

Щорічно в районі проводиться близько 100 різних спортивних заходів.

У цьому році була організована і проведена 8 літня Спартакіада ​​сільських спортсменів Первомайського району. Спартакіада ​​проводилась по 12-ти видів спорту. Переможцем у загальному заліку став Первомайський сільрада.

Вже традиційним стає пробіг «Кримський міст - Російська весна» який проходить ранньою весною в околицях села Жилине. У змаганнях беруть участь бігуни з районів Алтайського краю, міст Барнаула, Бійська, Новоалтайска, Новосибірської області, Новокузнецька. Стає популярним легкоатлетичний пробіг, присвячений Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні в с.Зуділово.

В освітніх школах району ведеться 66 спортивних гуртків з різних видів спорту, в яких систематично займається 2152 учнів, що складає 25% від загальної кількості учнів району.

При ДЮСШ організовані і діють в більшості шкіл району спортивні секції та гуртки, в яких займається 860 вихованців, які виконують нормативи масових розрядів. Тренування проводяться по 12 - ти видів спорту. У крайовому смотре- конкурсі на краще заклад додаткової освіти фізкультурно-спортивної спрямованості за 2016 рік серед сільських ДЮСШ наша спортивна школа посіла п'яте місце.

Серед переможців в крайовому огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-спортивної роботи серед муніципальних утворень сільських поселень Первомайський сільрада. Для спортсменів сільради отриманий спортінвентар на суму 40 тисяч рублів.