По хвилі моєї пам'яті ...

Виявляється виповнюється сорок років з моменту виходу знаменитого альбому По хвилі моєї пам'яті

Виявляється виповнюється сорок років з моменту виходу знаменитого альбому "По хвилі моєї пам'яті"! Ось що написано про нього: "...« По хвилі моєї пам'яті »- концептуальний альбом композитора Давида Тухманова, відразу після своєї появи в 1976 році став в СРСР культовим. Названий по одній, хто входить в альбом пісень на вірші Ніколаса Гильена в перекладі Інни Тинянова. Брали участь і не брали участі в альбомі музиканти оцінювали його як «революцію» в сучасній їм (перш за все радянської) популярній музиці. "


Історія створення цього знаменитого і легендарного музичного альбому ...

"Альбом замислювався Тухмановим в 1974 році як єдине концептуальне твір, по духу нагадує альбом Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band групи The Beatles 1967 року. Тухманов згадував, що записувався альбом у секретності, у нього в домашній студії, і ніхто не знав, що повинно було статися в результаті. На худраді музика була представлена ​​як класика, а вірші - як досконалість нешкідливою древньої поезії.

На худраді музика була представлена ​​як класика, а вірші - як досконалість нешкідливою древньої поезії

Арт-рокові композиції на вірші відомих поетів різних країн, підібрані Тетяною Сашко, блискуче виконали молоді талановиті вокалісти: Бєліков ( «Аракс»), Мехрдада Баді ( «Арсенал»), Владислав Андріанов ( «Лийся, пісня!»), Людмила Барикіна ( «Надія»), Ігор Іванов ( «Надія»), Олександр Барикін ( «Самоцвіти»). Музичний супровід було за Давидом Тухмановим (фортепіано, орган, синтезатор, електропіано), мідної групою ансамблю «Мелодія» під керуванням Георгія Гараняна, а також струнної групою Великого симфонічного оркестру Всесоюзного радіо і телебачення. Як стверджують фахівці, багато музичні фрагменти нагадували раніше відомі західні композиції. Але відчуття гордості за те, що «і у нас теж так вміють, якщо захочуть», зробили цей диск по-справжньому культовим. Платівка обіцяла бути досить незвичайною. Готувалася і записувалася вона в найсуворішій таємниці. Ніхто крім Тухманова і Сашко не знав, що в результаті повинно вийти. Виконавці, які брали участь у записі, записували належні їм пісні і про подальшу їхню долю нічого не відали. Навіть назви пісень трималося в секреті. На прослуховуванні в студії фірми «Мелодія» я зіграв пісні в камерній манері, знизивши до мінімуму роль барабанів і інших рок-н-рольних атрибутів. Коли приступили до запису, теж намагалися не пускати сторонніх. А коли показали вже записане, нам і справді пощастило: комісія була налаштована ліберально. Але найбільше нам пощастило, що вихід диска збігся зі становленням нового покоління. А вже слідом за молоддю пластинку прийняла зріла інтелігенція ... " http://1001material.ru/25444.html

Список композицій:

I сторона

1. «Я подумки входжу в ваш кабінет» (Максиміліан Волошин, 1877-1932, адресовано Рашель Хін). Соліст Мехрдада Баді.

2. «З Сафо» (Сапфо, переклад В. Вересаєва). Солістка Наталія Капустіна в супроводі вокального гурту «Весна» вокально-інструментального оркестру «Современник».

3. «З вагантів» (Вагант, переклад Льва Гінзбурга). Соліст Ігор Іванов у супроводі вокального гурту ансамблю «Надія».

4. «Запрошення до подорожі» (Шарль Бодлер, 1821-1867, переклад Ірини Озерова). Соліст Олександр Бирикін.

5. «Доброї ночі» [3] (Персі Біші Шеллі, 1792-1822). Соліст Мехрдада Баді.

II сторона

6. «По хвилі моєї пам'яті» (Ніколас Гильен, 1902-1989, переклад Інни Тинянова). Соліст Владислав Андріанов.

7. «Сентиментальна прогулянка» (Поль Верлен, 1844-1896, переклад Аріадни Ефрон). Соліст Сергій Бєліков.

8. «Серце, моє серце» (Йоганн Вольфганг Гете, 1749-1832, переклад Вільгельма Левик). Соліст Олександр Лерман і вокальна група.

9. «Сум'яття» (Анна Ахматова, 1889-1966). Солістка Людмила Барикіна.

10. «Посвята в альбом» (Адам Міцкевич, 1798-1854, переклад Семена Кірсанова). Солісти - вокальна група вокально-інструментального оркестру «Современник».

У мене була ця платівка! Дістав з великої оказією! І дуже беріг її! А ви пам'ятаєте цей альбом Тухманова?!

А ви пам'ятаєте цей альбом Тухманова?